Sharon Siamon: Prokleté hory Zobrazit větší

Sharon Siamon: Prokleté hory

Dětské

Nový produkt

Jestli se do toho výcvikového týmu nedostaneme, tak to snad vůbec nepřežiju!" pošeptala Liv Winchesterová do..

Více informací

1 Položka

29,00 Kč s DPH

Více informací

Jestli se do toho výcvikového týmu nedostaneme, tak to snad vůbec nepřežiju!" pošeptala Liv Winchesterová do ucha svému milovanému koni Kaktusovi. Liv už se nemůže dočkat, až na ranči Šťastná hvězda stráví nádherné léto jako členka místního čtverylkového družstva.
Ale když pak Liv na Kaktusovi začne v Prokletých horá
ch pronásledovat skupina zlodějů koní, dívka ošklivě spadne a její sny jsou v jediném okamžiku zmařeny. A ke vší té smůle se se svou sestrou Sofií mají vrátit domů do Vancouveru. Sofii se bude hrozně stýskat po Shanovi, mladém pomocníkovi na ranči - a Liv také! Od chvíle, co ji po pádu Shane zachránil ze smrtonosné náruče rozžhavené pouště, ho ani ona nemůže dostat zhlavy. Shane se rozhodne, že v místním rodeu pojede na Kaktusovi, ale to nikdy neměl dělat!
Přežije Kaktus střetnutí s býkem? A která ze sester nakonec získá Shanovo srdce? Když se všichni ocitnou vysoko v kopcích opuštěném pouštním městečku Heartbreak, kde se skrývají nebezpeční pašeráci koní, v místním prázdném hote Luna Liv a Sofii čeká několik překvapení, při kterých se jim srdce zastaví úlekem.

Rok vydání:2010

Počet stran:149

Vazba:tvrdá

Stav:Nová